Platforma e-commerce dla lokalnych społeczności

Branża

 • e-commerce
 • handel

Kraj

 • Szwajcaria

Technologie

 • Django
 • JavaScript
 • Python
 • React
 • TypeScript

Zakres

 • aplikacja webowa
 • integracje

Założona w 1872 roku firma Scheidt & Bachmann jest globalnym dostawcą rozwiązań dla świata mobilnego. Zatrudnia około 3000 osób na całym świecie.

Wyzwanie

Główna działalność firmy Scheidt&Bachmann skupia się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań technologicznych dla usług transportowych (w tym biletomaty, systemy poboru opłat i wiele innych). W swojej strategii rozwojowej firma postanowiła zrealizować pilotażowy projekt z branży e-commerce.

Rozwiązanie

INNOKREA od wielu lat rozwija własny system aukcyjny KUPTAM.PL (aplikacja webowa i mobilna). Na bazie tych doświadczeń, w ramach współpracy z Scheidt&Bachmann, wdrożono na rynek szwajcarski dedykowaną platformę e-commerce.

Platforma umożliwia realizowanie zakupów i sprzedaży pomiędzy lokalnymi sklepami a mieszkańcami danej gminy w Szwajcarii.

Projekt w liczbach:

10.000+
zaproszeń
wysłanych
do mieszkańców

20+
sklepów
w pierwszym okresie
działalności

6
miesięcy
realizacji projektu

Efekt biznesowy

Koncern Scheidt&Bachmann poszerzył swoją ofertę produktową i ma możliwość dotarcia do większej grupy klientów końcowych. W ramach współpracy z INNOKREA nie było potrzeby inwestować ogromnych środków na budowę rozwiązania e-commerce od podstaw – istotna część rozwiązania była przygotowana wcześniej.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojej firmie we wdrożeniu innowacyjnej platformy sprzedażowej, która poszerzy ofertę produktową i zwiększy zasięg Twoich usług.

Skontaktuj się z nami

Referencje

Cenię zwinność i umiejętność dostosowania się INNOKREA do naszych wymagań. Zespół ten potrafi bardzo szybko i na czas dostarczać skomplikowane rozwiązania IT dobrej jakości.

Mike Ax, Managing Director, Scheidt & Bachmann GmbH (Schweiz) GmbH

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Porozmawiajmy o Twoim projekcie


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk