Przejęcie wsparcia technologicznego

Industry: usługi biznesowe
Country: Polska
Technologies: AWS JavaScript PostgreSQL Python React TypeScript
Scope: rozwój oprogramowania utrzymanie oprogramowania wsparcie IT
Download pdf
FIX APP

FIXFM organizuje wizyty fachowców dla klientów indywidualnych (konsumentów) oraz małych firm. Swoją działalność wspierają nowoczesnymi technologiami, które na stałe wpisały się w codzienność klientów poszukujących komfortu i wydajności.

Wyzwanie


Firma FIX stworzyła platformę, która na nowo definiuje sposób realizacji interwencji awaryjnych i naprawy usterek. Zautomatyzowali interakcje między klientami i technikami, aby każda ze stron mogła skupić się na swoich najważniejszych zadaniach i planach. Firma FIXFM stanęła przed wyzwaniem zmiany partnera technologicznego.

Rozwiązanie


FIXFM poszukiwał partnera, który zapewni odpowiednie kompetencje techniczne dla dalszego rozwoju i utrzymania aplikacji. Konieczne było doświadczenie .in.. w technologiach Python i React. We współpracy z INNOKREA zbudowany został plan przejęcia odpowiedzialności za wytwarzanie i utrzymanie oprogramowania tak, aby odbyło się to bez szwanku dla całościowego wsparcia klienta.

Efekt biznesowy


W bardzo krótkim czasie INNOKREA przejęła całościowe wsparcie i rozwój aplikacji mobilnej i webowej FIX. Dzięki realizacji tego projektu, firma FIX zoptymalizowała koszty utrzymania i rozwoju aplikacji. Jednocześnie zagwarantowała sobie stabilnego partnera do współpracy technologicznej.

Wśród innych efektów należy wskazać także:

  • Wniesienie „świeżego spojrzenia” do realizacji projektu. Zespół INNOKREA wniósł do projektu nowe pomysły, perspektywy i podejścia. W efekcie prowadziło to do innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń procesów i samego oprogramowania.
  • Zwiększenie produktywności. INNOKREA jako bardziej wydajny i doświadczony zespół jest w stanie szybciej wykonywać zadania, co prowadzi do szybszego postępu projektu i skrócenia czasu wprowadzenia rozwiązania na rynek.
  • Zapewnienie jakości. INNOKREA posiada system jakości ISO (procesy kontroli jakości), co prowadzi do mniejszej liczby błędów i wyższej jakości tworzonego oprogramowania.
  • Dotrzymywanie terminów i lepsza komunikacja. Podjęcie współpracy z bardziej niezawodnym partnerem pomogło w lepszym zrozumienia wymagań i celów projektu oraz zapewniło terminową realizację projektu.
Przejęcie wsparcia IT

6
tygodni
czas potrzebny na zmianę dostawcy

+30%
zwiększona efektywność
prac IT

20%
zmniejszenie kosztów

Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze możliwości w zakresie optymalizacji kosztów, zwiększeniu efektywności prac oraz wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Referencje

INNOKREA to grupa niezwykle elastycznych i kompetentnych programistów. Nie tylko znają się na technologiach, ale także doskonale „czują” jak działa biznes. Polecamy INNOKREA do współpracy nad trudnymi i złożonymi projektami IT.

Maciej Halbryt

Prezes Zarządu

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA