Przejęcie wsparcia technologicznego

Branża

 • usługi biznesowe

Kraj

 • Polska

Technologie

 • AWS
 • JavaScript
 • PostgreSQL
 • Python
 • React
 • TypeScript

Zakres

 • rozwój oprogramowania
 • utrzymanie oprogramowania
 • wsparcie IT

FIXFM organizuje wizyty fachowców dla klientów indywidualnych (konsumentów) oraz małych firm. Swoją działalność wspierają nowoczesnymi technologiami, które na stałe wpisały się w codzienność klientów poszukujących komfortu i wydajności.

Wyzwanie

Firma FIX stworzyła platformę, która na nowo definiuje sposób realizacji interwencji awaryjnych i naprawy usterek. Zautomatyzowali interakcje między klientami i technikami, aby każda ze stron mogła skupić się na swoich najważniejszych zadaniach i planach. Firma FIXFM stanęła przed wyzwaniem zmiany partnera technologicznego.

Rozwiązanie

FIXFM poszukiwał partnera, który zapewni odpowiednie kompetencje techniczne dla dalszego rozwoju i utrzymania aplikacji. Konieczne było doświadczenie .in.. w technologiach Python i React. We współpracy z INNOKREA zbudowany został plan przejęcia odpowiedzialności za wytwarzanie i utrzymanie oprogramowania tak, aby odbyło się to bez szwanku dla całościowego wsparcia klienta.

Projekt w liczbach:

6
tygodni
czas potrzebny
na zmianę
dostawcy

+30%
zwiększona
efektywność
prac IT

-20%
zmniejszenie
kosztów

Efekt biznesowy

W bardzo krótkim czasie INNOKREA przejęła całościowe wsparcie i rozwój aplikacji mobilnej i webowej FIX. Dzięki realizacji tego projektu, firma FIX zoptymalizowała koszty utrzymania i rozwoju aplikacji. Jednocześnie zagwarantowała sobie stabilnego partnera do współpracy technologicznej.
Wśród innych efektów należy wskazać także:

 • Wniesienie „świeżego spojrzenia” do realizacji projektu. Zespół INNOKREA wniósł do projektu nowe pomysły, perspektywy i podejścia. W efekcie prowadziło to do innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń procesów i samego oprogramowania.
 • Zwiększenie produktywności. INNOKREA jako bardziej wydajny i doświadczony zespół jest w stanie szybciej wykonywać zadania, co prowadzi do szybszego postępu projektu i skrócenia czasu wprowadzenia rozwiązania na rynek.
 • Zapewnienie jakości. INNOKREA posiada system jakości ISO (procesy kontroli jakości), co prowadzi do mniejszej liczby błędów i wyższej jakości tworzonego oprogramowania.
 • Dotrzymywanie terminów i lepsza komunikacja. Podjęcie współpracy z bardziej niezawodnym partnerem pomogło w lepszym zrozumienia wymagań i celów projektu oraz zapewniło terminową realizację projektu.

Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze możliwości w zakresie optymalizacji kosztów, zwiększeniu efektywności prac oraz wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Referencje

INNOKREA to grupa niezwykle elastycznych i kompetentnych programistów. Nie tylko znają się na technologiach, ale także doskonale „czują” jak działa biznes. Polecamy INNOKREA do współpracy nad trudnymi i złożonymi projektami IT.

Maciej Halbryt, Prezes Zarządu

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA