APLIKACJA MOBILNA DO ZARZĄDZANIA ZGŁOSZENIAMI SERWISOWYMI

SESCOM S.A. to międzynarodowa firma świadcząca kompleksowe usługi Facility Management dla sieci handlowych – zapewnia utrzymanie techniczne i optymalizację funkcjonowania placówek sieciowych przez cały cykl ich życia.

SESCOM LOGO

WYZWANIE

Spółka Sescom od zawsze dąży do maksymalnego komfortu i zadowolenia swoich klientów. Z tego względu w 2018 roku podjęto decyzję o umożliwieniu klientom zgłaszania usterek i zarządzania nimi przez nie tylko przez platformę online, ale również za pomocą aplikacji na telefonach.

ROZWIĄZANIE

W 2018 roku nasz zespół programistów przygotował dla firmy Sescom aplikację mobilną, dostępną na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Dzięki temu uzyskano narzędzie do szybkiego przekazywania zgłoszeń m.in. usterek technicznych i zarządzania ich sprawną realizacją.

EFEKT BIZNESOWY

Aplikacja usprawniła proces komunikacji i przekazywania zgłoszeń. Firma Sescom doceniła nasz produkt za to, że w momencie wdrożenia wyróżniał się dopasowaniem funkcjonalności do potrzeb i wymagań firmy.

"Nasza współpraca w ramach projektu realizowanego w 2018 roku układała się bardzo dobrze. Zespół INNOKREA potrafił wsłuchać się w nasze potrzeby i przekuć je w efektywną aplikację."
Sławomir Halbryt
Prezes Zarządu, Sescom S.A.

Masz inne wyzwanie? Porozmawiajmy o nim

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk

  tel.: +48 694 487 332

  e-mail: info@innokrea.pl

  UE