O nas

INNOKREA powstała w 2017 roku. Nasze doświadczenie zawodowe budowaliśmy już wcześniej przez kilkanaście lat realizując różnego typu projekty informatyczne, wdrożeniowe i doradcze. Zarządzaliśmy przy tym różnego rodzaju strukturami i organizacjami.

Nasz obecny zespół tworzą wspaniali ludzie, pełni pasji i chęci tworzenia nowoczesnych rozwiązań IT. Obecnie współpracujemy z ponad 25 programistami tworząc dedykowane systemy, aplikacje webowe i mobilne (na iOS i Android).

Pracujemy z klientami pochodzącymi z różnych branż i z różnych regionów naszego globu. Naszymi klientami są globalne koncerny jak i lokalne innowacyjne firmy – wszystkich cenimy i wspieramy w realizacji ich zamierzeń biznesowych.

W otwarty sposób współpracujemy z różnymi partnerami i konkurentami. Szczególnie cieszy nas współpraca w ramach Politechnicznego Klubu Biznesu PKB+ oraz Pracodawców Pomorza.

Rzucamy wyzwanie trudnym wdrożeniom IT.


Jako INNOKREA specjalizujemy się w pracy nad wymagającymi wdrożeniami. Jesteśmy firmą informatyczną ukierunkowaną na dostarczanie optymalnych rozwiązań IT, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Tworzymy z pełną energią rozwiązania optymalne pod względem kosztowym i funkcjonalnym. Chcemy, aby marka Innokrea kojarzyła się z profesjonalizmem i zaufaniem.

Zgrany zespół. Wspaniałe umysły.

Skupiamy się na znalezieniu najlepszych ludzi do współpracy. Stawiamy wysoko poprzeczkę i zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwania.

Tomasz Klajbor, Innokrea, CEO

Tomasz Klajbor

CEO

Nasz zespół i nasze rozwiązania cechuje INNOwacyjność i KREAtywność. Dzięki współpracy z nami Twoja firma podniesie swoją konkurencyjność i osiągnie stawiane cele biznesowe.

Adam Barzowski, Innokrea, CTO

Adam Barzowski

CTO

W firmie Innokrea wierzymy, że nieustanna dbałość o techniczną doskonałość i dobry projekt zwiększają zwinność podczas realizacji projektu.

Monika Trzecińska, Innokrea, Quality Manager

Monika Trzecińska

Quality Manager

Jakość to nasz sposób myślenia. To nie tylko testy, ale dobre zrozumienie klienta, stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań, działanie zgodne z certyfikatem ISO 9001. Kierunek: JAKOŚĆ, a nie "jakoś"!

Joanna Kamińska, Innokrea, HR Manager

Joanna Kamińska

HR Manager

Sednem działań HR jest dla mnie rozumienie ich jako "human relations". A Innokrea to właśnie relacje, otwartość i zaufanie. To wartości, na których budujemy nasz zespół.

Wiktoria Mizera, Innokrea, Business Relation Manager

Wiktoria Mizera

Business Relation Manager

Tworzymy trwałe relacje prowadzące do sukcesu naszych partnerów biznesowych, jednocześnie doskonale rozumiejąc ich potrzeby i dostosowując nasze działania, by sprostać ich oczekiwaniom.

Innokrea Team
Innokrea Team
Innokrea Team
Innokrea Team
Innokrea Team
Innokrea Team

Chcesz być częścią naszego zespołu? Zatrudniamy!

Sprawdź nasze aktualne oferty i wyślij swoją aplikację

Sprawdź aktualne oferty

Jak realizujemy naszą wizję?

Współpraca z nami jest przyjemnością.


Cały zespół i każdy z nas osobno dba o dobrą atmosferę przyjaznej współpracy.

Wzajemny szacunek, szczerość i zaufanie jest podstawą naszych działań.

Kreatywnie podchodzimy do wszystkich naszych wyzwań.

Zwinnie adaptujemy się do potrzeb i procesów naszych klientów.


Zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań.

Używamy nowoczesnych i stabilnych technologii oraz narzędzi.

Szybko reagujemy na zmieniające się wymagania projektu.

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi firmami i instytucjami.


Zajmujemy się kompleksowo projektem (od pomysłu do wdrożenia).

Ciekawe projekty napędzają nas do nieustannego rozwoju i innowacyjności.

Szanujemy różnorodność i unikalność naszych klientów.

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA