Nasza misja

Jesteśmy firmą informatyczną ukierunkowaną na dostarczanie optymalnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Pracując wcześniej w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach widzieliśmy „piękne” wdrożenia, które okazywały się totalną klęską m.in. ze względu na zbytnie skomplikowanie projektów i wymagań. Wyznajemy zasadę, iż należy programować w aplikacji tylko to co jest niezbędne i nic więcej. Dzięki temu nasi klienci otrzymują rozwiązania optymalne pod względem kosztowym i funkcjonalnym.

Przez fakt, iż w ramach naszych doświadczeń zarządzaliśmy, tworzyliśmy i usprawnialiśmy procesy biznesowe, wiemy jak istotne są codzienne czynności i wrażenia użytkownika z korzystania z aplikacji. Użytkownicy naszych aplikacji otrzymują narzędzia zoptymalizowane pod względem funkcjonalnym – proste, przejrzyste, dostępne na każdym urządzeniu z poziomu przeglądarki internetowej i/lub w formie dedykowanej aplikacji mobilnej.

Nasz zespół i nasze rozwiązania cechuje INNOwacyjność i KREAtywność. Dzięki współpracy z nami Twoja firma podniesie swoją konkurencyjność i osiągnie stawiane cele biznesowe.

O nas

Nasze doświadczenie zawodowe budowaliśmy przez kilkanaście lat realizując różnego typu projekty informatyczne, wdrożeniowe i doradcze. W portfelu naszych sukcesów odnotowaliśmy m.in.:
  • wdrożenie systemów do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP),
  • wdrożenie systemów zarządzania relacjami z klientem (CRM),
  • wdrożenie hurtowni danych (BI),
  • wdrożenie systemów zarządzania brygadami (WFM),
  • budowę i migracje serwerowni i wiele innych.

Zarządzaliśmy przy tym różnego rodzaju zespołami, strukturami i organizacjami.

Jesteśmy dumni, że proponowane przez nas rozwiązania znajdują zainteresowanie na rynku. Naszym głównym produktem jest system do aukcji dedykowanych (kuptam.pl). Proponujemy też własny system (CRM) pozwalający skutecznie zarządzać sprzedażą małej i średniej firmie oraz tworzymy oprogramowanie pod specyficzne wymagania klienta.

Od strony technologicznej specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji uruchamianych w przeglądarkach internetowych (tzw. aplikacji webowych) oraz aplikacji mobilnych (dla systemów Android i iOS). Choć wiemy, iż nie ważne są technologie dopóki spełniają one wymagania biznesowe, to dzięki temu naszym klientom proponujemy rozwiązanie optymalne kosztowo (także pod względem ich dalszego utrzymania). Obecnie realizowane przez nas projekty skupiają się wokół wykorzystania takich technologii jak m.in. PHP, Python, WordPress, Django, PostgreSQL, React Native i innych.

W otwarty sposób współpracujemy z różnymi partnerami. Szczególnie cieszy nas współpraca z Bilander, P211 i Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie w ramach projektu cieplo.it – platformy oferowanej dla firm z branży ciepłowniczej. Jesteśmy członkiem Pracodawców Pomorza oraz Politechnicznego Klubu Biznesu PKB+.
USŁUGI

Wdrożenia IT

Outsorcing IT


PRODUKTY

System aukcyjny

System zakupowy

BIURO

ul. Małachowskiego 5

80-262 Gdańsk


SIEDZIBA

ul. Lęborska 3b

80-386 Gdańsk

KONTAKT

+48 694 487 332

info@innokrea.pl