Outsourcing specjalistów IT

Stwórz z nami swoją drużynę marzeń.

Specjaliści IT

Rozszerzenia istniejącego zespołu

Wzmocnimy Twój istniejący zespół o wybranych specjalistów i ekspertów IT

Wybierz jednego lub kilku doświadczonych ludzi m.in. z obszarów Front-End, Back-End, Testing i/lub DevOPS

Zespół IT

Wynajem całego zespołu

Wynajmij od nas - gotowy do wyzwań i pełen zapału - zespół IT do zadań specjalnych

Zgrana ekipa składająca się z koordynatora, programistów, administratora i testerów czeka na Twój projekt

Co nas wyróżnia?

DOBRE POMYSŁY

W głowach mamy wiele innowacyjnych i kreatywnych pomysłów, które twórczo rozwijamy i przekładamy na skuteczną realizację w formie projektów IT.

UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZA

Wieloletnie doświadczenie poparte obszerną wiedzą pozwala nam tworzyć unikatowe, funkcjonalne oraz zoptymalizowane oprogramowanie.

PASJA

Z radością i pełną otwartością podchodzimy do realizacji wszystkich naszych projektów. Nigdy się nie poddajemy – zawsze doprowadzamy projekty do końca.

Co mówią o nas nasi klienci?

FEMAX Sp. z o.o. Sp.K.

Opracowany przez INNOKREA sp. z o.o. system aukcyjny wyróżnia się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie nowych przedmiotów na aukcje. Klienci FEMAX Sp. z o.o. Sp.K. pozytywnie zareagowali na nowe narzędzie. Usługi wdrożeniowe i wsparcia świadczone przez INNOKREA sp. z o.o. są wykonywane z ponadprzeciętną jakością, w sposób profesjonalny, staranny i solidny. Terminy reakcji na zgłaszane wnioski są krótkie.

Krzysztof Dolny
Kierownik projektu wdrożenia platformy Kup Tam, FEMAX Sp. z o.o. Sp. K.
Grywit

Bardzo polecamy usługi INNOKREA! Współpraca w projekcie, polegającym na zbudowaniu aplikacji webowej, przebiegała profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Rozwiązanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług INNOKREA.

Anna Jankowiak
Właściciel, Grywit
Sescom S.A.

Nasza współpraca w ramach projektu realizowanego w 2018 roku układała się bardzo dobrze. Zespół INNOKREA potrafił wsłuchać się w nasze potrzeby i przekuć je w efektywną aplikację.

Sławomir Halbryt
Prezes Zarządu, Sescom S.A.

Potrzebujesz ekipy do przeprowadzenia testów?

Innokrea dostarcza gotowe zespoły test inżynierów, liderów i konsultantów, którzy są gotowi dostarczyć projekty testowe związane z technologiami webowymi, mobilnymi i aplikacjami dedykowanymi implementując automatyzację testów, budując świadomość automatyzacji wśród zespołów oraz ucząc umiejętności automatyzacji.

Implementujemy automatyzacje

Tworzymy efektywną strategie automatyzacji dopasowaną do organizacji oraz projektu:

Definicja strategii automatyzacji która pasuje do procesu implementacji oprogramowania i procesu dostarczania.

Przegląd obecnej strategii automatyzacji, identyfikacja problemów i ich rozwiązanie.

Tworzenie solidnego i łatwego w utrzymaniu frameworku automatyzacji wraz za nauką twojego zespołu jak go uruchamiać, utrzymywać i rozbudowywać.

Pracujemy niezależnie od dostawców serwisów testowych i oprogramowania zatem jesteśmy niezależni, naszymi propozycjami nie sprzedajemy niczego tylko rozwiązujemy konkretne problemy klienta.

Tworzymy świadomość potrzeb automatyzacji

Spojrzenie osoby niezaangażowanej w proces automatyzacji może pomóc dostrzec problemy i przynieść nową perspektywę oraz spojrzenie na pracę zespołu. Przypominanie zespołowi o możliwościach i pułapkach automatyzacji testów może przynieść wielką zmianę na lepsze. Czujemy się komfortowo rozmawiając o automatyzacji na wszystkich poziomach organizacji, od zespołów deweloperskich do kierowników projektów.

Nauka umiejętności automatyzowania

Oprócz bycia konsultantami również uczymy zespołu projektowego test automatyzacji i związanych z nią procesów i pojęć. Dostarczamy szkolenia w następujących formatach:

Prezentacje i sesje Q&A.

Warsztaty ze świadomości i potrzeby automatyzacji testów.

Praktyczne szkolenia z automatyzacji testów z automatyzacji wybranymi narzędziami testowymi.

Porozmawiajmy o Twoim Zespole Marzeń

 • 1

  Krok 1

  Skontaktuj się z nami

 • 2

  Krok 2

  Bezkosztowe doradztwo

 • 3

  Krok 3

  Propozycja

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk

  tel.: +48 694 487 332

  e-mail: info@innokrea.pl

  UE