Dedykowany system CRM dla firmy deweloperskiej

Branża

 • budownictwo

Kraj

 • Polska

Technologie

 • GraphQL
 • JavaScript
 • Next.js
 • Node.JS
 • OracleSQL
 • PostgreSQL
 • React
 • TypeScript

Zakres

 • aplikacja webowa
 • integracje

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 46 inwestycji, budując ponad 6 500 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 430 tys. mkw. Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

Wyzwanie

Spółka Invest Komfort poszukiwała na rynku rozwiązania klasy CRM. Niestety żadne z ogólnie dostępnych systemów do zarządzania relacją z klientami nie spełniało w pełni oczekiwań Firmy. Invest Komfort przez wiele lat wypracował własne procesy biznesowe i nowe narzędzie musiało je odzwierciedlać oraz wpisać się dalsze plany rozwojowe przedsiębiorstwa.  Dlatego zdecydowano się na nowe dedykowane narzędzie.

Rozwiązanie

W ramach współpracy z INNOKREA przygotowano nowoczesne narzędzie webowe pozwalające m.in. na tworzenie i zarządzanie procesem sprzedaży inwestycji realizowanych przez Invest Komfort. W ramach projektu konieczne było, między innymi zmigrowanie dużej ilości danych z archiwalnych inwestycji (z poprzedniego systemu). Nowy system CRM pozwala na integrację z innymi systemami Invest Komfort oraz daje możliwość przygotowywania nowych funkcjonalności.

Projekt w liczbach:

10+
procesów biznesowych
objętych wdrożeniem

+20%
zwiększona efektywność
procesów sprzedażowych

20-krotnie
skrócono czas aktualizacji
zmian IT w systemie

Efekt biznesowy

Wdrożenie nowego systemu CRM pozwoliło zespołowi Invest Komfort na zwiększenie efektywności procesów sprzedażowych przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowej wysokiej jakości obsługi klientów. Ulepszone funkcje i możliwości pozwoliły na zautomatyzowanie niektórych zadań oraz ograniczenie ręcznego wprowadzania części danych. W efekcie zwiększyła się wydajności i produktywność zespołów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.

Przyspieszono także proces wdrażania nowych zmian IT, pamiętając jednocześnie o zachowaniu wysokiego poziomu  bezpieczeństwa całego sytemu. W nawiązaniu do przepisów dotyczących bezpieczeństwa danych i prywatności, opracowany system CRM posiada solidniejsze funkcje bezpieczeństwa, pomagające chronić wrażliwe dane klientów i przestrzeganie odpowiednich przepisów.

Skontaktuj się z nami, aby poznać, jak nasze dedykowane narzędzie może zwiększyć efektywność Twoich procesów biznesowych i dostosować się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, szczególnie w zarządzaniu inwestycjami i sprzedażą nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Referencje

Zespół INNOKREA wykazał się elastycznością i determinacją w skutecznej realizacji bardzo skomplikowanego projektu przygotowania nowego systemu CRM dla Invest Komfort. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy INNOKREA do realizacji projektów informatycznych.

Jarosław Pek , Dyrektor ds. Administracyjno-Finansowych, Invest Komfort

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA