System do zarządzania relacją z klientem

Industry: usługi biznesowe
Country: Polska
Technologies: Django JavaScript Python React TypeScript
Scope: aplikacja webowa
Download pdf
Grywit

GrywIT to firma usługowa zajmująca się profesjonalnie wdrażaniem grywalizacji, motywacją, budowaniem zaangażowania i pozytywnych nawyków wśród pracowników różnorodnych firm z pomocą warsztatów oraz narzędzi nowych technologii jak dedykowane aplikacje.

Wyzwanie


Firma Grywit zwróciła się do INNOKREA z prośbą o zaprojektowanie i wdrożenia systemu wspierającego sprzedaż oferowanych przez nich produktów i usług.

W ramach działalności operacyjnej GRYWIT celem nowego narzędzia było m.in.:

  • Skrócenie czasu potrzebnego na uświadomienie współpracownika o wszystkich realizowanych projektach GRYWIT. Jeśli dany pracownik jest nieobecny w firmie, jego sprawę jest w stanie w większości przypadków rozwiązać inna osoba, który może na bieżąco sprawdzić statusy projektów i rozmów z klientami.
  • Po drugie pełna informacja o kliencie w jednym miejscu miała być ułatwieniem dla samego pracownika, aby szybko był w stanie sprawdzić kiedy ostatnio się kontaktował z danym klientem, jakie były efekty tych rozmów, a nawet jakie usługi klient zamawiał miesiąc czy rok temu.

Rozwiązanie


W ramach współpracy powstało nowoczesne oprogramowanie dla małych i średnich firm wspierające zarządzania sprzedażą (CRM). Lekkie, intuicyjne i przeglądarkowe rozwiązanie pozwala na efektywną pracę sprzedawców w terenie i biurze.

Największym walorem proponowanego rozwiązania jest niezwykła użyteczność (dopasowana na bazie wieloletnich doświadczeń w zarządzaniu sprzedażą) oraz jego dostępność z poziomu przeglądarki internetowej na dowolne urządzenia mobilne i komputery stacjonarne lub laptopy.

Efekt biznesowy


GrywIT wdrożył efektywny proces biznesowy wsparcia sprzedaży i zarządzania relacjami z własnymi klientami. Dzięki realizacji projektu m.in. wdrażanie nowego pracownika sprzedaży jest 3-krotnie szybsze niż wcześniej oraz o ponad 50% skrócono czas pracy związany z pracą sprzedawców w zakresie realizacji procesu sprzedażowego.

Wdrożony nowoczesny system CRM pomógł także w zapewnieniu lepszej obsługi klienta, umożliwiając spersonalizowane interakcje, krótszy czas reakcji i skuteczniejsze rozwiązywanie problemów. Zadowoleni klienci z większym prawdopodobieństwem staną się lojalnymi zwolennikami marki Grywit.

Firma doceniła nas za stworzenie prostej w obsłudze aplikacji lecz nie pozbawionej wielu funkcjonalności. To co GrywIT podkreśla jako plus współpracy z nami to bardzo dobra relacja i wysoki poziom współdziałania dzięki czemu finalny produkt jest tym czego oczekują.

Rozwiązanie dla GRYWIT

50 %
skrócono czas
obsługi procesu

0 zł
kosztowała migracja
danych do nowego systemu

3
krotnie szybsze
wdrażanie nowego pracownika

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w efektywnym zarządzaniu sprzedażą, skracając czas obsługi procesów i poprawiając relacje z Twoimi klientami.

Referencje

Bardzo polecamy usługi INNOKREA! Współpraca w projekcie, polegającym na zbudowaniu aplikacji webowej, przebiegała profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Rozwiązanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług INNOKREA.

Anna Jankowiak

CEO, GrywIT

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA