Innowacyjne rozwiązanie do zarządzania brygadami

Branża: energetyka
Kraj: Polska
Technologie: C++/C# Django JavaScript Python
Zakres: aplikacja webowa integracje
Download pdf
SEC Serwis sp. z o.o.

SEC Serwis sp. z o.o. jest firmą wspierającą funkcjonowanie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego w Szczecinie.

Wyzwanie


SEC Serwis poszukiwał rozwiązania klasy WFM (ang. work force management) do zarządzania pracą brygad terenowych. W kooperacji z innymi firmami z branży IT, BILANDER, GLOBEMA i P211 oraz Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, stworzyliśmy platformę cieplo.it, w ramach której oferowany jest taki system.

Rozwiązanie


Główna idea portalu cieplo.it polega na tym, że przedsiębiorstwo ciepłownicze otrzymuje w ramach przeglądarki internetowej dostęp do szeregu branżowych funkcji i aplikacji specjalistycznych.

Platforma składa się w ogólności z:

  • narzędzia do analityki danych (w prosty sposób mając dostęp do danych można tworzyć własne raporty) – wśród nich raportowanie URE-C1, finansowe, inne;
  • szeregu aplikacji dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych problemów firmy, np. system CRM, system do zarządzania brygadami w terenie, system aukcyjny, aplikacja do grywalizacji, narzędzie do zarządzania projektami inwestycyjnymi, GIS, i inne.

Innokrea pełniła w przedsięwzięciu m.in. rolę integratora rozwiązań. Odpowiadaliśmy za pilotażowe wdrożenie systemu do zarządzania brygadami terenowymi, w ramach którego:

  • przygotowano środowisko aplikacji zainstalowane w chmurze internetowej;
  • przeprowadzono szkolenie dla użytkowników;
  • zaimportowano do systemu lokalizacje węzłów cieplnych SEC;
  • przeprowadzono symulacje pracy brygad SEC Serwis.

Efekt biznesowy


Dzięki pilotażowemu wdrożeniu tego rozwiązania firma SEC Serwis sp. z o.o. zyskała innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – w jednym miejscu zebrane zostały dane finansowe, techniczne i planistyczne, co w dużym stopniu ułatwia codzienną pracę.

Spółka SEC Serwis doceniła zarówno nasz produkt, jak i samą współpracę, która przebiegła terminowo i z należytą starannością.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA BRYGADAMI

10 %
wzrostu produktywności

10 %
redukcji kosztów

4
osoby zaangażowane
po stronie INNOKREA

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą wzmocnić Twoją działalność w obszarze zarządzania pracą oraz poprawić jej efektywność.

Referencje

Cenimy sobie współpracę z INNOKREA. Firma ta doskonale rozumie potrzeby biznesowe, które przekłada na skuteczne realizacje IT, przynoszące wymierne korzyści dla przedsiębiorstw.

Piotr Janczyk

Prezes Zarządu, Bilander Group Sp z o.o.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA