Innowacyjne rozwiązanie do zarządzania brygadami

Branża

 • energetyka

Kraj

 • Polska

Technologie

 • C++/C#
 • Django
 • JavaScript
 • Python

Zakres

 • aplikacja webowa
 • integracje

SEC Serwis sp. z o.o. jest firmą wspierającą funkcjonowanie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego w Szczecinie.

Wyzwanie

SEC Serwis poszukiwał rozwiązania klasy WFM (ang. work force management) do zarządzania pracą brygad terenowych. W kooperacji z innymi firmami z branży IT, BILANDER, GLOBEMA i P211 oraz Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, stworzyliśmy platformę cieplo.it, w ramach której oferowany jest taki system.

Rozwiązanie

Główna idea portalu cieplo.it polega na tym, że przedsiębiorstwo ciepłownicze otrzymuje w ramach przeglądarki internetowej dostęp do szeregu branżowych funkcji i aplikacji specjalistycznych.
Platforma składa się w ogólności z:

 • narzędzia do analityki danych (w prosty sposób mając dostęp do danych można tworzyć własne raporty) – wśród nich raportowanie URE-C1, finansowe, inne
 • szeregu aplikacji dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych problemów firmy, np. system CRM, system do zarządzania brygadami w terenie, system aukcyjny, aplikacja do grywalizacji, narzędzie do zarządzania projektami inwestycyjnymi, GIS, i inne

Innokrea pełniła w przedsięwzięciu m.in. rolę integratora rozwiązań. Odpowiadaliśmy za pilotażowe wdrożenie systemu do zarządzania brygadami terenowymi, w ramach którego:

 • przygotowano środowisko aplikacji zainstalowane w chmurze internetowej
 • przeprowadzono szkolenie dla użytkowników
 • zaimportowano do systemu lokalizacje węzłów cieplnych SEC
 • przeprowadzono symulacje pracy brygad SEC Serwis
Projekt w liczbach:

+10 %
wzrost
produktywności

-10 %
redukcja
kosztów

4
liczba osób
zaangażowanych
po stronie INNOKREA

Efekt biznesowy

Dzięki pilotażowemu wdrożeniu tego rozwiązania firma SEC Serwis sp. z o.o. zyskała innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – w jednym miejscu zebrane zostały dane finansowe, techniczne i planistyczne, co w dużym stopniu ułatwia codzienną pracę.
Spółka SEC Serwis doceniła zarówno nasz produkt, jak i samą współpracę, która przebiegła terminowo i z należytą starannością.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasze innowacyjne rozwiązania mogą wzmocnić Twoją działalność w obszarze zarządzania pracą oraz poprawić jej efektywność.

Skontaktuj się z nami

Referencje

Cenimy sobie współpracę z INNOKREA. Firma ta doskonale rozumie potrzeby biznesowe, które przekłada na skuteczne realizacje IT, przynoszące wymierne korzyści dla przedsiębiorstw.

Piotr Janczyk, Prezes Zarządu, Bilander Group Sp z o.o.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA