Rozwój oprogramowania

Stawiamy czoła trudnym wdrożeniom IT

Software development Przedyskutujmy Twój projekt
Usługi projektowe SVG

Usługi projektowe

Nasze usługi projektowe zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby wizualne i funkcjonalne. Projekt UX/UI nie tylko sprawi, że Twój produkt będzie oszałamiający wizualnie, ale także sprawi, że będzie przyjazny dla użytkownika i wysoce skuteczny.

Rozwój oprogramowania SVG

Rozwój oprogramowania

Tworzymy aplikacje mobilne na systemy iOS i Android, aplikacje webowe, systemy dedykowane oraz integrujemy istniejące rozwiązania.

Projekty sprzętowe SVG

Projekty sprzętowe

Nie boimy się styku oprogramowania i sprzętu. Potrafimy wykorzystywać różne urządzenia do pracy z aplikacjami webowymi i mobilnymi.

Wsparcie IT SVG

Wsparcie IT

Doradzimy jakie rozwiązania IT najlepiej zrealizują Twój cel biznesowy. Wspieramy technicznie Twoje rozwiązania po wdrożeniu.

Zalety naszych rozwiązań

Szybka dostawa rozwiązań

CASE STUDY

Aplikacja mobilna do sprzedaży biletów

INNOKREA współpracowała z producentem technologii transportowych w celu szybkiego opracowania aplikacji mobilnej do sprzedaży biletów przy użyciu technologii React Native. Dzięki zaangażowaniu 8 specjalistów, projekt został ukończony w ciągu 12 tygodni. Aplikacja umożliwia tysiącom użytkowników w całej Europie łatwy zakup biletów kolejowych i autobusowych, przyczyniając się do zwiększenia wydajności usług transportowych.

Aplikacja mobilna do sprzedaży biletów
Aplikacja mobilna do sprzedaży biletów

Najlepsza jakość

Dedykowany system CRM dla firmy deweloperskiej

CASE STUDY

Dedykowany system CRM dla firmy deweloperskiej

Wdrażając nasze nowoczesne narzędzie - system CRM, Invest Komfort odnotował 20% wzrost efektywności procesów sprzedażowych, umożliwiając swojemu zespołowi utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta przy jednoczesnej automatyzacji zadań i ograniczeniu ręcznego wprowadzania danych. Nasze rozwiązanie nie tylko bezproblemowo zintegrowało się z istniejącymi systemami, ale także przyspieszyło wdrażanie nowych zmian IT, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo w celu ochrony wrażliwych danych klientów i zgodności z przepisami.

Dedykowany system CRM dla firmy deweloperskiej

Innowacyjne rozwiązania

CASE STUDY

Partnerstwo Shabodi i INNOKREA dla telezdrowia

W erze dynamicznie rozwijającego się telezdrowia, Shabodi i INNOKREA zrewolucjonizowały zdalną chirurgię dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu „Network-Aware Surgery”. Integrując aplikację do planowania INNOKREA z platformą Application Enablement Platform (AEP) firmy Shabodi, zapewnione zostały optymalne warunki sieciowe podczas operacji. Gwarantuje to płynną komunikację w czasie rzeczywistym między zdalnymi ekspertami a chirurgami. Partnerstwo to, wdrożone w ciągu zaledwie 12 tygodni bez kosztów integracji, wyznacza nowy standard w opiece zdrowotnej, zwiększając wydajność i niezawodność zdalnych procedur medycznych.

Partnerstwo Shabodi i INNOKREA dla telezdrowia
Partnerstwo Shabodi i INNOKREA dla telezdrowia
0

Ocena clutch

0

Aplikacji mobilnych

0

Portali internetowych

0

Lat doświadczenia

Uwolnij potencjał swojej firmy dzięki naszym najwyższej jakości usługom z zakresu oprogramowania. Nasz zespół ekspertów jest gotowy przekształcić Twoje pomysły w rzeczywistość.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

DARMOWA KONSULTACJA
Krok 1

Darmowa konsultacja

Omówimy Twoje cele biznesowe i pomysły. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Krok 2

Analiza i oferta

Przystępujemy do analizy wymagań oraz przygotowania oferty. Opracowujemy szczegółowy plan projektu, który uwzględnia zarówno funkcjonalność, jak i wydajność, zapewniając solidne podstawy dla realizacji projektu.

Krok 3

Wdrożenie

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do wdrażania oprogramowania, zapewniając wysoką jakość i wydajność oprogramowania, a także pełne wsparcie i utrzymanie nawet po zakończeniu procesu.

Ponad 100 technologii

Nasz zespół składa się z ponad 25 inżynierów programistów, którzy są ekspertami w ponad 100 technologiach. Opracowujemy rozwiązania w preferowanych przez klientów technologiach.

C++
C#
Java
Python
.NET
Django
REST API
React JS / React Native
NextJS
TypeScript
NodeJs
NestJS
JavaScript
Redux
zustand
SWR React Hooks
tailwindcss
firebase
Spring
Kubernetes
RabbitMQ
Xamarin
AWS
GraphQL
Django Rest Framework
HTML 5
CSS 3
Sass
Gulp
PHP
NGINX
uWSGI
selenium
PostgreSQL
Redis
ArangoDB
MySQL
Wordpress
Docker
GIT
GIT LAB

Opinie naszych klientów

Zobacz więcej:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA