Aplikacja mobilna do sprzedaży biletów

Branża

 • mobilność
 • transport publiczny

Kraj

 • Niemcy

Technologie

 • AWS
 • Java
 • React Native
 • React.js
 • Spring

Zakres

 • aplikacja mobilna
 • integracje

Założona w 1872 roku firma Scheidt & Bachmann jest globalnym dostawcą rozwiązań dla świata mobilnego. Zatrudnia około 3000 osób na całym świecie.

Wyzwanie

Główna działalność Scheidt & Bachmann skupia się na opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań technologicznych dla usług transportowych (m.in. automaty biletowe, rozwiązania płatności cyfrowych i wiele innych). W kontekście rynków globalnych i pod wpływem szybkiego rozwoju w obszarach cyfryzacji i mobilności, pełne portfolio sprzętu i oprogramowania dla systemów poboru opłat jest kluczem do sukcesu Scheidt & Bachmann Fare Collections Systems. Firma współpracuje ze sprawnymi i innowacyjnymi partnerami, takimi jak INNOKREA, w celu opracowania dedykowanych rozwiązań. W ramach projektu potrzebna była dedykowana aplikacja mobilna do sprzedaży biletów, która miała zostać dostarczona w bardzo krótkim czasie.

Rozwiązanie

INNOKREA od wielu lat tworzy dedykowane rozwiązania programistyczne (w tym aplikacje webowe i mobilne). Bazując na tych doświadczeniach, w ramach współpracy z firmą Scheidt & Bachmann Fare Collection Systems, wdrożono i opublikowano dedykowaną aplikację mobilną w sklepach Google i Apple.

Aplikacja została napisana w technologii React Native, co pozwoliło nam na bardzo szybką dostawę w stosunku do innych natywnych języków programowania. INNOKREA dostarczyła także część rozwiązania backendowego dla projektu w języku JAVA.

Projekt w liczbach:

100.000+
zadowolonych
użytkowników

8
specjalistów
zaangażowanych
w realizację projektu
ze strony INNOKREA

12
tygodni
czas realizacji
od zlecenia

Efekt biznesowy

Scheidt & Bachmann Fare Collections Systems dostarczyła klientowi docelowemu na czas bardziej złożone rozwiązanie (którego kluczową częścią była aplikacja mobilna).

Całe rozwiązanie pozwala tysiącom ludzi w Europie codziennie kupować bilety na pociągi i autobusy.

Skontaktuj się z nami, aby poznać, jak nasza ekspertyza w dziedzinie aplikacji mobilnych może pomóc w szybkim wdrożeniu dedykowanej aplikacji, która zwiększy dostępność Twoich usług i usatysfakcjonuje tysiące klientów.

Skontaktuj się z nami

Referencje

I value the agility and ability of INNOKREA to adapt to our requirements. This team is able to deliver complex IT solutions of good quality very quickly and on time.

Mike Ax, Managing Director, Scheidt & Bachmann GmbH (Schweiz) GmbH

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA