Usprawnienie procesu wyprzedaży zalegającego towaru w magazynie

Branża

 • e-commerce
 • handel

Kraj

 • Polska

Technologie

 • Django
 • JavaScript
 • Python
 • React
 • React Native
 • TypeScript

Zakres

 • aplikacja webowa

FEMAX to hurtownia oraz salony z wyposażeniem łazienek, techniką grzewczą i sanitarną – posiada 14 placówek sprzedaży i zatrudnia ponad 140 pracowników.

Wyzwanie

W sprzedaży hurtowej częstym wyzwaniem są produkty z końcówek serii i wycofane z oferty producenta. Taki towar, który zalega w magazynach, jest w pełni sprawny i wartościowy. Generuje jednak w firmie dodatkowe koszty magazynowania czy utylizacji.

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby biznesowe firmy FEMAX wdrożyliśmy dedykowaną platformę aukcyjną KupTam – w ten sposób uzyskano nowy kanał sprzedaży dla klientów biznesowych, za pomocą którego możliwa jest skuteczna wyprzedaż produktów zbędnych, których nie udaje się sprzedać innymi metodami.

Projekt w liczbach:

1.000+
zrealizowanych aukcji

Do 2%
dodatkowego przychodu
generowane
za pomocą
narzędzia

150+
liczba użytkowników
w strefie
wyprzedażowej FEMAX

Efekt biznesowy

W ten sposób firma FEMAX osiągnęła znaczące zmniejszenie nakładu kosztów magazynowania i utylizowania zalegającego w magazynach towaru a także zadowolenie Klientów, którzy zyskali możliwość zakupu pełnowartościowych produktów na preferencyjnych warunkach. Rocznie firma wyprzedaje w ten sposób około 2% swoich stanów magazynowych.

Zarówno firma FEMAX, jak i jej Klienci, doceniają KupTam jako rozwiązanie wyróżniające się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie przedmiotów na sprzedaż.

Wypróbuj za darmo już dzisiaj! kuptam.pl

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasza dedykowana platforma aukcyjna KupTam może pomóc w rozwiązaniu problemu zalegającego towaru w magazynach i dodatkowo generować przychód dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Referencje

Opracowany przez INNOKREA sp. z o.o. system aukcyjny wyróżnia się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie nowych przedmiotów na aukcje. Klienci FEMAX Sp. z o.o. Sp.K. pozytywnie zareagowali na nowe narzędzie. Usługi wdrożeniowe i wsparcia świadczone przez INNOKREA sp. z o.o. są wykonywane z ponadprzeciętną jakością, w sposób profesjonalny, staranny i solidny. Terminy reakcji na zgłaszane wnioski są krótkie.

Krzysztof Dolny, kierownik projektu wdrożenia platformy Kup Tam, FEMAX Sp. z o.o. Sp.K.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA