Platforma do realizacji aukcji charytatywnej

Branża: e-commerce handel
Kraj: Polska
Technologie: JavaScript PostgreSQL Python React TypeScript
Zakres: aplikacja webowa
Download pdf
Komputronik S.A.

Komputronik S.A. to polska sieć sklepów, oferujących m.in. sprzęt komputerowy i urządzenia AGD oraz RTV. Przedsiębiorstwo powstało w październiku 1996 roku, kiedy otworzyło pierwszy sklep w Poznaniu.

Wyzwanie


Firma Komputronik, już od kilku lat z sukcesem organizująca coroczną akcję charytatywną, stanęła przed wyzwaniem dostosowania jej do zmieniającej się rzeczywistości spowodowanej pandemią COVID-19. Tradycyjne, stacjonarne formy licytacji podczas firmowej wigilii nie były już możliwe, więc niezbędne stało się znalezienie efektywnego narzędzia online do przeprowadzenia akcji. Z perspektywy biznesowej potrzebne było efektywne narzędzie, które pozwoli na sprawne przeprowadzenie procesu aukcyjnego przedmiotów darowanych na rzecz potrzebującej osoby będącej pracownikiem firmy.

Rozwiązanie


Rozwiązaniem okazała się platforma aukcyjna KupTam.pl, która umożliwiła firmie przeprowadzenie akcji charytatywnej w formie online. Dzięki temu narzędziu pracownicy mogli wystawiać na licytację różnorodne usługi i przedmioty, a także zakupić „cegiełki” wspierające akcję charytatywną. Akcja trwała około dwóch tygodni i odbywała się w okresie przedświątecznym, co dodatkowo podkreśla ducha współpracy i wspólnej pomocy. Dzięki KupTam.pl, pracownicy Komputronik uzyskali wewnętrzny kanał sprzedaży charytatywnej.

Efekt biznesowy


Dzięki wspólnie przeprowadzonemu projektowi udało się pozyskać znaczącą sumę pieniędzy na wsparcie dla pracownika Komputronik. Takie akcje charytatywne dają pracownikom możliwość zaangażowania się w znaczącą i pozytywną działalność wykraczającą poza ich zwykłe obowiązki zawodowe. Współpraca przy aukcjach charytatywnych lub wydarzeniach pomaga w budowaniu pracy zespołowej i współpracy między pracownikami z różnych działów lub zespołów. Często prowadzi to do poprawy komunikacji i relacji roboczych w organizacji.

System aukcyjny dla Komputronik

270+
pracowników Komputronik
brało udział w akcji

2 tyg.
czas trwania
całej akcji charytatywnej

60 szt.
przedmiotów zostało
wystawionych na aukcje

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasza dedykowana platforma aukcyjna KupTam może pomóc w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu aukcji charytatywnej w Twojej firmie.

Referencje

Współpraca z INNOKREA to czysta przyjemność. Firma INNOKREA w sposób bardzo szybki, profesjonalny i solidny wdrożyła dla nas system aukcyjny. Pracownicy Komputronik z łatwością mogli skorzystać z tego narzędzia bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Polecamy współpracę z INNOKREA!

Magdalena Reclik

Koordynator ds. Szkoleń i Projektów, Komputronik S.A.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA