Platforma do realizacji aukcji charytatywnej

Branża

 • e-commerce
 • handel

Kraj

 • Polska

Zakres

 • aplikacja webowa

Komputronik S.A. to polska sieć sklepów, oferujących m.in. sprzęt komputerowy i urządzenia AGD oraz RTV. Przedsiębiorstwo powstało w październiku 1996 roku, kiedy otworzyło pierwszy sklep w Poznaniu.

Wyzwanie

Firma Komputronik, już od kilku lat z sukcesem organizująca coroczną akcję charytatywną, stanęła przed wyzwaniem dostosowania jej do zmieniającej się rzeczywistości spowodowanej pandemią COVID-19. Tradycyjne, stacjonarne formy licytacji podczas firmowej wigilii nie były już możliwe, więc niezbędne stało się znalezienie efektywnego narzędzia online do przeprowadzenia akcji. Z perspektywy biznesowej potrzebne było efektywne narzędzie, które pozwoli na sprawne przeprowadzenie procesu aukcyjnego przedmiotów darowanych na rzecz potrzebującej osoby będącej pracownikiem firmy.

Rozwiązanie

Rozwiązaniem okazała się platforma aukcyjna KupTam.pl, która umożliwiła firmie przeprowadzenie akcji charytatywnej w formie online. Dzięki temu narzędziu pracownicy mogli wystawiać na licytację różnorodne usługi i przedmioty, a także zakupić „cegiełki” wspierające akcję charytatywną. Akcja trwała około dwóch tygodni i odbywała się w okresie przedświątecznym, co dodatkowo podkreśla ducha współpracy i wspólnej pomocy. Dzięki KupTam.pl, pracownicy Komputronik uzyskali wewnętrzny kanał sprzedaży charytatywnej.

Projekt w liczbach:

270+
pracowników
Komputronik
brało udział
w akcji

2
tygodnie
trwała cała akcja
charytatywna

60
sztuk
przedmiotów
zostało wystawionych
na aukcje

Efekt biznesowy

Dzięki wspólnie przeprowadzonemu projektowi udało się pozyskać znaczącą sumę pieniędzy na wsparcie dla pracownika Komputronik. Takie akcje charytatywne dają pracownikom możliwość zaangażowania się w znaczącą i pozytywną działalność wykraczającą poza ich zwykłe obowiązki zawodowe. Współpraca przy aukcjach charytatywnych lub wydarzeniach pomaga w budowaniu pracy zespołowej i współpracy między pracownikami z różnych działów lub zespołów. Często prowadzi to do poprawy komunikacji i relacji roboczych w organizacji.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak nasza dedykowana platforma aukcyjna KupTam może pomóc w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu aukcji charytatywnej w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Referencje

Współpraca z INNOKREA to czysta przyjemność. Firma INNOKREA w sposób bardzo szybki, profesjonalny i solidny wdrożyła dla nas system aukcyjny. Pracownicy Komputronik z łatwością mogli skorzystać z tego narzędzia bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Polecamy współpracę z INNOKREA!

Magdalena Reclik, Koordynator ds. Szkoleń i Projektów, Komputronik S.A.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Quote SVG

  W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

  Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

  Tomasz Klajbor

  CEO w INNOKREA