Platforma e-commerce dla lokalnych społeczności

Branża: e-commerce handel
Kraj: Szwajcaria
Technologie: Django JavaScript Python React TypeScript
Zakres: aplikacja webowa integracje
Download pdf
Scheidt & Bachmann

Założona w 1872 roku firma Scheidt & Bachmann jest globalnym dostawcą rozwiązań dla świata mobilnego. Zatrudnia około 3000 osób na całym świecie.

Wyzwanie


Główna działalność firmy Scheidt&Bachmann skupia się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań technologicznych dla usług transportowych (w tym biletomaty, systemy poboru opłat i wiele innych). W swojej strategii rozwojowej firma postanowiła zrealizować pilotażowy projekt z branży e-commerce.

Rozwiązanie


INNOKREA od wielu lat rozwija własny system aukcyjny KUPTAM.PL (aplikacja webowa i mobilna). Na bazie tych doświadczeń, w ramach współpracy z Scheidt&Bachmann, wdrożono na rynek szwajcarski dedykowaną platformę e-commerce.

Platforma umożliwia realizowanie zakupów i sprzedaży pomiędzy lokalnymi sklepami a mieszkańcami danej gminy w Szwajcarii.

Efekt biznesowy


Koncern Scheidt&Bachmann poszerzył swoją ofertę produktową i ma możliwość dotarcia do większej grupy klientów końcowych. W ramach współpracy z INNOKREA nie było potrzeby inwestować ogromnych środków na budowę rozwiązania e-commerce od podstaw – istotna część rozwiązania była przygotowana wcześniej.

SCHEIDT&BACHMANN PLATFORMA ECOMMERCE

10.000+
zaproszeń wysłanych
do mieszkańców

20+
sklepów w pierwszym
okresie działalności

6
miesięcy realizacji projektu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojej firmie we wdrożeniu innowacyjnej platformy sprzedażowej, która poszerzy ofertę produktową i zwiększy zasięg Twoich usług.

Referencje

Cenię zwinność i umiejętność dostosowania się INNOKREA do naszych wymagań. Zespół ten potrafi bardzo szybko i na czas dostarczać skomplikowane rozwiązania IT dobrej jakości.

Mike AX

Managing Director, Scheidt & Bachmann GmbH (Schweiz) GmbH

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Kontakt

Masz pomysł na projekt?

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną konsultację!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Checkboxes
Quote SVG

W INNOKREA jesteśmy dumni z tworzenia innowacyjnych rozwiązań i dedykowanego oprogramowania dostosowanego do unikalnych potrzeb naszych klientów. Dzięki zespołowi ponad 25 wykwalifikowanych inżynierów biegłych w ponad 100 technologiach, zapewniamy najwyższą jakość, zdobywając zaufanie ponad 100 klientów na całym świecie, a wszystko to poparte naszą odznaką jakości ISO 9001. Naszym głównym celem jest poszerzanie możliwości w zakresie inżynierii produktów, dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, które napędzają sukces firm z różnych branż.

Tomasz Klajbor, CEO w INNOKREA

Tomasz Klajbor

CEO w INNOKREA