Co Ciebie do nas sprowadza?

Potrzebuję skutecznego wdrożenia mojego projektu

Zrealizujemy z Tobą i dla Twojej firmy cały projekt IT (od pomysłu do wdrożenia).

Dowiedz się więcej

Potrzebuję specjalistów IT

Wzmocnimy Twój zespół wybranymi kompetencjami lub dostarczymy cały zgrany zespół IT.

Dowiedz się więcej

Szukam dedykowanego systemu aukcyjnego

Przygotujemy dla Ciebie specjalistyczny portal e-commerce do realizacji efektywnej wyprzedaży dla zamkniętej grupy użytkowników.

Dowiedz się więcej

Szukam dobrego systemu zakupowego

Wdrożymy optymalne narzędzie do realizacji procesu zakupowego dla Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

DEDYKOWANE APLIKACJE DLA PRZEDSIĘBIORSTW – INNOKREA W GDAŃSKU

W dzisiejszych czasach technologia przenika niemal wszystkie sfery naszego życia. Rozmaite rozwiązania informatyczne nie tylko ułatwiają, ale także przyspieszają przebieg wielu procesów. Podobnie jest w biznesie, który od wielu lat stanowi otwartą przestrzeń dla rozwoju nowoczesnego oprogramowania dla przedsiębiorstw. W INNOKREA dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty wyznaczały standardy i były wsparciem dla naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy budujemy aplikację mobilna, portal aukcyjny, czy system CRM – zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem, na pierwszym miejscu stawiając potrzeby Kontrahenta.

Aplikacje optymalizujące procesy biznesowe – zadbaj o swoją firmę!

Zespół specjalistów zatrudnionych w naszej firmie każdego dnia pracuje nad aplikacjami, które pomogą w optymalizacji procesów biznesowych. Zajmujemy się m.in. tworzeniem aplikacji webowych oraz mobilnych przeznaczonych dla przedsiębiorstw. Programujemy dedykowane systemy serwerowe, portale aukcyjne, jak również rozwiązania sprzętowe. Co więcej, nie zostawiamy Klienta samego z produktem, a zajmujemy się pełnym wdrożeniem zamówionego oprogramowania w docelowej firmie. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz do nas. Mamy siedzibę w Gdańsku ale pracujemy on-line z całym światem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk

  tel.: +48 694 487 332

  e-mail: info@innokrea.pl

  UE