Usprawnienie procesu wyprzedaży zalegającego towaru w magazynie

Femax Case Study
Logo Femax Sp. z o.o. Sp.K.

FEMAX to hurtownia oraz salony z wyposażeniem łazienek, techniką grzewczą i sanitarną – posiada 14 placówek sprzedaży i zatrudnia ponad 140 pracowników.

#1

Wyzwanie

W sprzedaży hurtowej częstym wyzwaniem są produkty z końcówek serii i wycofane z oferty producenta. Taki towar, który zalega w magazynach, jest w pełni sprawny i wartościowy. Generuje jednak w firmie dodatkowe koszty magazynowania czy utylizacji.

#2

Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby biznesowe firmy FEMAX wdrożyliśmy dedykowaną platformę aukcyjną KupTam – w ten sposób uzyskano nowy kanał sprzedaży dla klientów biznesowych, za pomocą którego możliwa jest skuteczna wyprzedaż produktów zbędnych, których nie udaje się sprzedać innymi metodami.

#3

Efekt biznesowy

W ten sposób firma FEMAX osiągnęła znaczące zmniejszenie nakładu kosztów magazynowania i utylizowania zalegającego w magazynach towaru a także zadowolenie Klientów, którzy zyskali możliwość zakupu pełnowartościowych produktów na preferencyjnych warunkach.

Zarówno firma FEMAX, jak i jej Klienci, doceniają KupTam jako rozwiązanie wyróżniające się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie przedmiotów na sprzedaż.

„Opracowany przez INNOKREA sp. z o.o. system aukcyjny wyróżnia się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie nowych przedmiotów na aukcje. Klienci FEMAX Sp. z o.o. Sp.K. pozytywnie zareagowali na nowe narzędzie. Usługi wdrożeniowe i wsparcia świadczone przez INNOKREA sp. z o.o. są wykonywane z ponadprzeciętną jakością, w sposób profesjonalny, staranny i solidny. Terminy reakcji na zgłaszane wnioski są krótkie.”
KRZYSZTOF DOLNY
Kierownik projektu wdrożenia platformy Kup Tam,
FEMAX Sp. z o.o. Sp.K.

Skontaktuj się z nami


  I consent to the processing of personal data in order to communicate electronically.

  Please be advised that the personal data administrator is Innokrea Sp. z o.o., ul. Leborska 3b, 80-386 Gdansk, Poland.
  You have the right to access your data, correct it, and request its removal by contacting us: info@innokrea.com.
  More information on the processing of personal data can be found in the Privacy Policy.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk