Wprowadzenie aplikacji mobilnej do zarządzania zgłoszeniami serwisowymi dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS

SESCOM S.A. to międzynarodowa firma świadcząca kompleksowe usługi Facility Management dla sieci handlowych – zapewnia utrzymanie techniczne i optymalizację funkcjonowania placówek sieciowych przez cały cykl ich życia.

Spółka SESCOM od zawsze podążała za nowinkami technologicznymi i wewnętrznymi usprawnieniami. Z tego względu podjęto decyzję o wprowadzeniu nowego narzędzia do zarządzania zgłoszeniami serwisowymi.

Współpraca z SESCOM
IOS APP

Nasz zespół programistów przygotował dla firmy SESCOM aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Dzięki temu w kilku prostych krokach uzyskano narzędzie do szybkiego przekazywania zgłoszeń m.in. usterek i ich sprawnego delegowania do odpowiednich jednostek.

Wprowadzenie stworzonej przez nas aplikacji znacząco usprawniło proces komunikacji i przekazywania zgłoszeń – następuje to szybciej i… po prostu prościej.

Firma SESCOM doceniła nasz produkt za to, że wyróżnia się nowoczesnością oraz dopasowaniem funkcjonalności do potrzeb i wymagań firmy.

LOKALIZACJE

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
oraz
ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS