Wdrożenie dedykowanej platformy aukcyjnej dla salonu z wyposażeniem łazienek oraz techniką grzewczą i sanitarną

FEMAX to hurtownia oraz salony z wyposażeniem łazienek, techniką grzewczą i sanitarną – posiada 13 placówek sprzedaży i zatrudnia ponad 140 pracowników.

W tej branży częstym wyzwaniem są produkty z końcówek serii i wycofane z oferty producenta, towar który zalega w magazynach – w pełni sprawny i wartościowy, jednak generujący w firmie dodatkowe koszty magazynowania czy utylizacji.

Współpraca z Femax
Platforma kuptam.pl

W odpowiedzi na potrzeby biznesowe firmy FEMAX wdrożyliśmy dedykowaną platformę aukcyjną KupTam – w ten sposób uzyskano nowy kanał sprzedaży dla klientów biznesowych, za pomocą którego możliwa jest skuteczna wyprzedaż produktów zbędnych, których nie udaje się sprzedać innymi metodami.

W ten sposób firma FEMAX osiągnęła znaczące zmniejszenie nakładu kosztów magazynowania i utylizowania zalegającego w magazynach towaru a także zadowolenie Klientów, którzy zyskali możliwość zakupu pełnowartościowych produktów na preferencyjnych warunkach.

Zarówno firma FEMAX, jak i jej Klienci, doceniają KupTam jako rozwiązanie wyróżniające się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie przedmiotów na sprzedaż.

CO O NAS MÓWIĄ?

Opracowany przez INNOKREA sp. z o.o. system aukcyjny wyróżnia się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie nowych przedmiotów na aukcje. Klienci FEMAX Sp. z o.o. Sp.K. pozytywnie zareagowali na nowe narzędzie.

Usługi wdrożeniowe i wsparcia świadczone przez INNOKREA sp. z o.o. są wykonywane z ponadprzeciętną jakością, w sposób profesjonalny, staranny i solidny. Terminy reakcji na zgłaszane wnioski są krótkie.

FEMAX Sp. z o.o. Sp.K.

LOKALIZACJE

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
oraz
ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS