Przygotowanie i wdrożenie aplikacji serwerowej dla branży bezpieczeństwa

Podstawową działalnością spółki Microsystem jest projektowanie, instalowanie i uruchamianie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz obsługa serwisowa systemów i urządzeń.

Microsystem zwrócił się do INNOKREA z propozycją przygotowania i wdrożenia oprogramowania wspierającego istniejące systemy kontroli dostępu.

Współpraca z Microsystem
Programowanie zespołowe

W ramach współpracy, w pierwszym kroku opracowano specyfikację funkcjonalną i architekturę dla nowego systemu. Po uzgodnieniu tego zakresu prac, przystąpiono do przygotowania projektów graficznych ekranów aplikacji. Kolejnym krokiem współpracy było przystąpienie do prac programistycznych.

Uzgodniono, że projekt realizowany będzie w tzw. metodyce zwinnej (agile). Kluczowe osoby z zespołu projektowego spotykały się regularnie i m.in. uzgadniały zakres prac na kolejną iterację projektu (tzw. sprint) oraz omawiano bieżące wyzwania. Na dodatkowych dedykowanych spotkaniach dyskutowano także na temat usprawnień do sposobu wewnętrznej współpracy pomiędzy Microsystem i Innokrea.

Efekt końcowy – stworzona aplikacja serwerowa i dwie aplikacje klienckie w technologiach C++/C#, dzięki zaangażowaniu całego zespołu i przyjętej metodyce prac, spełniły wszystkie oczekiwania klienta.

Cyber ochrona

CO O NAS MÓWIĄ?

Informatycy z INNOKREA to prawdziwi specjaliści. Potrafią sprawnie zaprogramować każde wymaganie biznesowe, doskonale adresują uwagi klienta i szybko dostarczają usprawnione rozwiązania. Polecamy współpracę z INNOKREA!

MICROSYSTEM Sp. z o.o.

LOKALIZACJE

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
oraz
ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS