Przejęcie wsparcia technologicznego

FIXFM Case Study
fix.app Logo

FIXFM organizuje wizyty fachowców dla klientów indywidualnych (konsumentów) oraz małych firm. Swoją działalność wspierają nowoczesnymi technologiami, które na stałe wpisały się w codzienność klientów poszukujących komfortu i wydajności.

#1

Wyzwanie

Firma FIX stworzyła platformę, która na nowo definiuje sposób realizacji interwencji awaryjnych i naprawy usterek. Zautomatyzowali interakcje między klientami i technikami, aby każda ze stron mogła skupić się na swoich najważniejszych zadaniach i planach. Firma FIXFM stanęła przed wyzwaniem zmiany partnera technologicznego.

#2

Rozwiązanie

FIXFM poszukiwał partnera, który zapewni odpowiednie kompetencje techniczne dla dalszego rozwoju i utrzymania aplikacji. Konieczne było doświadczenie .in.. w technologiach Python i React. We współpracy z INNOKREA zbudowany został plan przejęcia odpowiedzialności za wytwarzanie i utrzymanie oprogramowania tak, aby odbyło się to bez szwanku dla całościowego wsparcia klienta.

#3

Efekt biznesowy

W bardzo krótkim czasie INNOKREA przejęła całościowe wsparcie i rozwój aplikacji mobilnej i webowej FIX. Dzięki realizacji tego projektu, firma FIX zoptymalizowała koszty utrzymania i rozwoju aplikacji. Jednocześnie zagwarantowała sobie stabilnego partnera do współpracy technologicznej.

„INNOKREA to grupa niezwykle elastycznych i kompetentnych programistów. Nie tylko znają się na technologiach, ale także doskonale „czują” jak działa biznes. Polecamy INNOKREA do współpracy nad trudnymi i złożonymi projektami IT.”
MACIEJ HALBRYT
Prezes zarządu,
FIXFM S.A.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk