Platforma
e-commerce
dla lokalnych społeczności

Scheidt&Bachmann Case Study
Scheidt & Bachmann Logo

Założona w 1872 firma Scheidt & Bachmann jest globalnym dostawcą rozwiązań dla mobilnego świata. Zatrudnia około 3000 pracowników na całym świecie.

#1

Wyzwanie

Główna działalność firmy Scheidt&Bachmann skupia się na rozwoju i wdrażaniu rozwiązań technologicznych dla usług transportowych (w tym biletomaty, systemy poboru opłat i wiele innych). W swojej strategii rozwojowej firma postanowiła wejść na rynek e-commerce.

#2

Rozwiązanie

INNOKREA od wielu lat rozwija własny system aukcyjny KUPTAM.PL (aplikacja webowa i mobilna). Na bazie tych doświadczeń, w ramach współpracy z Scheidt&Bachmann, wdrożono na rynek szwajcarski dedykowaną platformę e-commerce.

Platforma umożliwia realizowanie zakupów i sprzedaży pomiędzy lokalnymi sklepami a mieszkańcami danej gminy w Szwajcarii.

#3

Efekt biznesowy

Koncern Scheidt&Bachmann poszerzył swoją ofertę produktową i ma możliwość dotarcia do większej grupy klientów końcowych. W ramach współpracy z INNOKREA nie było potrzeby inwestować ogromnych środków na budowę rozwiązania e-commerce od podstaw – istotna część rozwiązania była przygotowana wcześniej.

„Cenię zwinność i umiejętność dostosowania się INNOKREA do naszych wymagań. Zespół ten potrafi bardzo szybko i na czas dostarczać skomplikowane rozwiązania IT dobrej jakości.”
MIKE AX
Managing Director,
Scheidt & Bachmann GmbH (Schweiz) GmbH

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk