Platforma do wyprzedaży sprzętu biurowego w bankowości

Jednym z naszych Klientów jest międzynarodowa korporacja z branży finansowej, która posiada ok. 700 oddziałów na całym świecie.

W tak dużej instytucji wyzwanie stanowiła wyprzedaż sprzętu biurowego – cała procedura musiała przebiegać w sposób jawny i zgodny z zasadami compliance. W tym przypadku zastosowanie naszej platformy Kuptam.pl pomogło zapewnić maksymalną przejrzystość przeprowadzonej wyprzedaży, dzięki czemu firma została zabezpieczona na wypadek audytów i kontroli.

Wyprzedaż sprzętu biurowego
Oszczędności

Zastosowanie KupTam ułatwiło Klientowi bezproblemowe wyprzedanie używanego sprzętu (m.in. laptopów, monitorów, mebli) swoim pracownikom na preferencyjnych warunkach, tym samym zyskując ich zaangażowanie, lojalność i motywując do dbania o narzędzia pracy w przyszłości. Rozwiązanie to zostało przez nich ocenione niezwykle pozytywnie, traktując je jako benefit i jako dodatkowy czynnik motywujący.

Bezapelacyjnie ważnym w tym przypadku był także aspekt finansowy – Klient był zadowolony z faktu, że zyskał na używanych przedmiotach zamiast wydawać pieniądze na ich utylizację czy magazynowanie.

LOKALIZACJE

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
oraz
ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS