Aukcja Charytatywna

Komputronik Case Study
Logo Komputronik

Komputronik S.A. to polska sieć sklepów, oferujących m.in. sprzęt komputerowy i urządzenia AGD oraz RTV.

#1

Wyzwanie

Komputronik poszukiwał partnera IT, który wesprze firmę w realizacji aukcji charytatywnej na rzecz jednego z własnych pracowników. Z perspektywy biznesowej potrzebne było efektywne narzędzie, które pozwoli na sprawne przeprowadzenie procesu aukcyjnego przedmiotów darowanych na rzecz potrzebującej osoby. 

#2

Rozwiązanie

W odpowiedzi na pilną potrzebę zrealizowania aukcji charytatywnej, INNOKREA wdrożyła dedykowaną platformę aukcyjną KupTam w infrastrukturze Komputronik. Pracownicy tej firmy uzyskali wewnętrzny kanał sprzedaży charytatywnej.

#3

Efekt biznesowy

Dzięki wspólnie przeprowadzonemu projektowi udało się pozyskać znaczącą sumę pieniędzy na wsparcie pracownika Komputronik. 

Zarówno firma Komputronik, jak i jej pracownicy, docenili jakość współpracy z INNOKREA oraz przygotowany system aukcyjny KupTam. Samo wdrożenie rozwiązania, jak i aukcja charytatywna przebiegła bardzo sprawnie.

„Współpraca z INNOKREA to czysta przyjemność. Firma INNOKREA w sposób bardzo szybki, profesjonalny i solidny wdrożyła dla nas system aukcyjny. Pracownicy Komputronik z łatwością mogli skorzystać z tego narzędzia bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Polecamy współpracę z INNOKREA!”
MAGDALENA RECLIK
Koordynator ds. Szkoleń i Projektów,
Komputronik S.A.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk