Innowacyjne rozwiązanie do zarządzania brygadami

SEC Case Study
SEC Logo

SEC Serwis sp. z o.o. jest firmą wspierającą funkcjonowanie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego w Szczecinie.

#1

Wyzwanie

SEC Serwis poszukiwał rozwiązania klasy WFM (ang. work force management) do zarządzania pracą brygad terenowych. W kooperacji z innymi firmami z branży IT, BILANDER, GLOBEMA i P211 oraz Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, stworzyliśmy platformę cieplo.it, w ramach której mamy taki system.

#2

Rozwiązanie

Główna idea portalu cieplo.it polega na tym, że przedsiębiorstwo ciepłownicze otrzymuje w ramach przeglądarki internetowej dostęp do szeregu branżowych funkcji i aplikacji specjalistycznych.

Platforma składa się głównie z:

 • Narzędzia do analityki danych (w prosty sposób mając dostęp do danych można tworzyć własne raporty) – wśród nich raportowanie URE-C1, finansowe, inne.
 • Szeregu aplikacji dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych problemów firmy, np. system CRM, system do zarządzania brygadami w terenie, system aukcyjny, aplikacja do grywalizacji, narzędzie do zarządzania projektami inwestycyjnymi, GIS, i inne.

Innokrea pełniła w przedsięwzięciu rolę integratora rozwiązań. Odpowiadaliśmy za pilotażowe wdrożenie systemu do zarządzania brygadami terenowymi, w ramach którego:

 • Przygotowano środowisko aplikacji zainstalowane w chmurze internetowej,
 • Przeprowadzono szkolenie dla użytkowników,
 • Zaimportowano do systemu lokalizacje węzłów cieplnych SEC,
 • Przeprowadzono symulacje pracy brygad SEC Serwis.

#3

Efekt biznesowy

Dzięki pilotażowemu wdrożeniu tego rozwiązania firma SEC Serwis sp. z o.o. zyskała innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – w jednym miejscu zbierane są dane finansowe, techniczne i planistyczne, co w dużym stopniu ułatwia codzienną pracę.

Spółka SEC Serwis doceniła zarówno nasz produkt, jak i samą współpracę, która przebiegła terminowo i z należytą starannością.

„Cenimy sobie współpracę z INNOKREA. Firma ta doskonale rozumie potrzeby biznesowe, które przekłada na skuteczne realizacje IT, przynoszące wymierne korzyści dla przedsiębiorstw.”
PIOTR JANCZYK
Prezes Zarządu,
Bilander Group Sp z o.o.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk