Innowacyjne i proste w obsłudze rozwiązanie klasy WFM – platforma cieplo.it

SEC Serwis sp. z o.o. jest firmą wspierającą funkcjonowanie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego w Szczecinie.

SEC Serwis poszukiwał rozwiązania klasy WFM (ang. work force management). W kooperacji z innymi firmami z branży IT, BILANDER, GLOBEMA i P211 oraz Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, stworzyliśmy platformę cieplo.it, w ramach której mamy taki system.

Partnerzy cieplo.it
Innowacyjna Platforma IT

Główna idea portalu cieplo.it polega na tym, że przedsiębiorstwo ciepłownicze otrzymuje w ramach przeglądarki internetowej dostęp do szeregu branżowych funkcji i aplikacji specjalistycznych.

Platforma składa się w ogólności z:

  • narzędzia do analityki danych (w prosty spoosób mając dostęp do danych można tworzyć własne raporty) – wśród nich raportowanie URE-C1, finansowe, inne,
  • szeregu aplikacji dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych problemów firmy, np. system CRM, system do zarządzania brygadami w terenie, system aukcyjny, aplikacja do grywalizacji, narzędzie do zarządzania projektami inwestycyjnymi, GIS, i inne.

Innokrea pełniła w przedsięwzięciu rolę integratora rozwiązań. Odpowiadaliśmy za pilotażowe wdrożenie systemu do zarządzania brygadami terenowymi, w ramach którego:

  • przygotowano środowisko aplikacji zainstalowane w chmurze internetowej,
  • przeprowadzono szkolenie dla użytkowników,
  • zaimportowano do systemu lokalizacje węzłów cieplnych SEC,
  • przeprowadzono symulacje pracy brygad SEC Serwis.
Planowanie wdrożenia
Platforma ciepłownicza

Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania firma SEC Serwis sp. z o.o. zyskała innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – w jednym miejscu zbierane są dane finansowe, techniczne i planistyczne, co w dużym stopniu ułatwia codzienną pracę.

Spółka SEC Serwis doceniła zarówno nasz produkt, jak i samą współpracę, która przebiegła terminowo i z należytą starannością.

CO O NAS MÓWIĄ?

Cenimy sobie współpracę z INNOKREA. Firma ta doskonale rozumie potrzeby biznesowe, które przekłada na skuteczne realizacje IT, przynoszące wymierne korzyści dla przedsiębiorstw.

Bilander Group Sp z o.o.

INNOKREA to solidny partner biznesowy. Wsłuchują się w potrzeby, obiecują dostarczać w uzgodnionym zakresie i dostarczają co obiecali.

Grupa p211 Sp. z o.o.

LOKALIZACJE

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk
oraz
ul. Małachowskiego 5
80-262 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS