Innowacyjne i proste w obsłudze rozwiązanie klasy WFM – platforma cieplo.it

SEC Serwis sp. z o.o. jest firmą wspierającą funkcjonowanie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego w Szczecinie.

SEC Serwis poszukiwał rozwiązania klasy WFM (ang. work force management). W kooperacji z innymi firmami z branży IT, BILANDER, GLOBEMA i P211 oraz Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, stworzyliśmy platformę cieplo.it, w ramach której mamy taki system.

Partnerzy cieplo.it
Innowacyjna Platforma IT

Główna idea portalu cieplo.it polega na tym, że przedsiębiorstwo ciepłownicze otrzymuje w ramach przeglądarki internetowej dostęp do szeregu branżowych funkcji i aplikacji specjalistycznych.

Platforma składa się w ogólności z:

  • narzędzia do analityki danych (w prosty spoosób mając dostęp do danych można tworzyć własne raporty) – wśród nich raportowanie URE-C1, finansowe, inne,
  • szeregu aplikacji dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych problemów firmy, np. system CRM, system do zarządzania brygadami w terenie, system aukcyjny, aplikacja do grywalizacji, narzędzie do zarządzania projektami inwestycyjnymi, GIS, i inne.

Innokrea pełniła w przedsięwzięciu rolę integratora rozwiązań. Odpowiadaliśmy za pilotażowe wdrożenie systemu do zarządzania brygadami terenowymi, w ramach którego:

  • przygotowano środowisko aplikacji zainstalowane w chmurze internetowej
  • przeprowadzono szkolenie dla użytkowników
  • zaimportowano do systemu lokalizacje węzłów cieplnych SEC
  • przeprowadzono symulacje pracy brygad SEC Serwis

Obok prac koncepcyjnych, dostarczyliśmy także aplikacje m.in. do zarządzania projektami inwestycyjnymi, CRM, system aukcyjny.

Planowanie wdrożenia
Platforma ciepłownicza

Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania firma SEC Serwis sp. z o.o. zyskała innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie – w jednym miejscu zbierane są dane finansowe, techniczne i planistyczne, co w dużym stopniu ułatwia codzienną pracę.

Spółka SEC Serwis doceniła zarówno nasz produkt, jak i samą współpracę, która przebiegła terminowo i z należytą starannością.

CO O NAS MÓWIĄ?

Cenimy sobie współpracę z INNOKREA. Firma ta doskonale rozumie potrzeby biznesowe, które przekłada na skuteczne realizacje IT, przynoszące wymierne korzyści dla przedsiębiorstw.

Bilander Group Sp z o.o.

INNOKREA to solidny partner biznesowy. Wsłuchują się w potrzeby, obiecują dostarczać w uzgodnionym zakresie i dostarczają co obiecali.

Grupa p211 Sp. z o.o.

LOKALIZACJA

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS