Demonstrator inteligentnego podpisu

Digital Signature Case Study
Digital Signature Logo

Digital Signature to start-up technologiczny zajmujący się opracowywaniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań biometrycznych

#1

Wyzwanie

Digital Signature jest spółką technologiczną, która rozwija rozwiązania biometrycznye. Jednym z nich jest pióro biometryczne, które za pomocą zaawansowanej elektroniki zbiera różne charakterystyki pozwalające na jednoznaczną identyfikację podpisu użytkownika. Digital Signature poszukiwało partnera biznesowego, który wesprze spółkę we wdrożeniu prototypu wskazanego urządzenia.

#2

Rozwiązanie

Innokrea przeanalizowała kod źródłowy prototypowego rozwiązania i zaproponowała napisanie rozwiązania demonstracyjnego pozwalającego na podpisywanie umowy w formie elektronicznej za pomocą tabletu i przedmiotowego pióra biometrycznego.

W ramach projektu przeprowadzono wiele testów różnych urządzeń, napisano dedykowaną aplikację mobilną w technologii JAVA oraz rozwiązano wiele dodatkowych problemów inżynierskich wynikających ze styku współpracy sprzętu i oprogramowania.

#3

Efekt biznesowy

Przygotowany prototyp pozwolił firmie Digital Signature na zaprezentowanie prototypu pióra biometrycznego w rzeczywistej aplikacji biznesowej, wpisującej się w oczekiwania odbiorców technologii.

„Dla Zespołu INNOKREA nie ma rzeczy niemożliwych. Z chęcią podejmują się realizacji trudnych i innowacyjnych projektów. Szczególnie cenna jest konsekwencja, z jaką INNOKREA dążyła do stworzenia „szytego na miarę” rozwiązania, które świetnie wpisywało się naszą strategię biznesową.”
KATARZYNA MICHALAK-MAGDA
Prezes Zarządu,
Digital Signature Sp. z o.o.

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk