Dedykowany system CRM dla firmy developerskiej

Invest Comfort Case Study

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 46 inwestycji, budując ponad 6 500 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 430 tys. mkw. Spółka działa na rynku trójmiejskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach.

#1

Wyzwanie

Spółka Invest Komfort poszukiwała na rynku rozwiązania klasy CRM. Niestety żadne z ogólnie dostępnych systemów do zarządzania relacją z klientami nie spełniało w pełni oczekiwań Firmy. Invest Komfort przez wiele lat wypracował własne procesy biznesowe i nowe narzędzie musiało je odzwierciedlać oraz wpisać się dalsze plany rozwojowe przedsiębiorstwa. Dlatego zdecydowano się na dedykowane narzędzie.

#2

Rozwiązanie

W ramach współpracy z INNOKREA przygotowano nowoczesne narzędzie webowe pozwalające m.in. na tworzenie i zarządzanie procesem sprzedaży inwestycji realizowanych przez Invest Komfort. W ramach projektu konieczne było, między innymi zmigrowanie dużej ilości danych z archiwalnych inwestycji. Nowy system CRM pozwala na integrację z innymi systemami Invest Komfort oraz daje możliwość przygotowania nowych funkcjonalności.

#3

Efekt biznesowy

Wdrożenie nowego systemu CRM pozwoliło zespołowi Invest Komfort na zwiększenie efektywności procesów sprzedażowych przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowej wysokiej jakości obsługi klientów. Przyspieszono także proces wdrażania nowych zmian IT przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa całego sytemu.

„Zespół INNOKREA wykazał się elastycznością i determinacją w skutecznej realizacji bardzo skomplikowanego projektu przygotowania nowego systemu CRM dla Invest Komfort. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy INNOKREA do realizacji projektów informatycznych.”
JAROSŁAW PEK
Dyrektor ds. Administracyjno-Finansowych,
Invest Komfort

Poznaj inne historie udanych projektów dla naszych klientów:

Skontaktuj się z nami


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.

  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności..

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk