Biometryczny system kontroli dostępu

Microsystem Case Study
Microsystem Logo

Podstawową działalnością spółki Microsystem jest projektowanie, instalowanie i uruchamianie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz obsługa serwisowa systemów i urządzeń.

#1

Wyzwanie

Microsystem zwrócił się do INNOKREA z propozycją przygotowania i wdrożenia oprogramowania wspierającego istniejące systemy kontroli dostępu. Microsystem dysponował opracowanymi wcześniej algorytmami, które wymagały modyfikacji i implementacji w docelowym rozwiązaniu.

#2

Rozwiązanie

W ramach współpracy, w pierwszym kroku opracowano specyfikację funkcjonalną i architekturę dla nowego systemu. Po uzgodnieniu tego zakresu prac, przystąpiono do przygotowania projektów graficznych ekranów aplikacji. Kolejnym krokiem współpracy było przystąpienie do prac programistycznych.

Uzgodniono, że projekt realizowany będzie w tzw. metodyce zwinnej (agile). Kluczowe osoby z zespołu projektowego spotykały się regularnie i m.in. uzgadniały zakres prac na kolejną iterację projektu (tzw. sprint) oraz omawiano bieżące wyzwania. Na dodatkowych dedykowanych spotkaniach dyskutowano także na temat usprawnień do sposobu wewnętrznej współpracy pomiędzy Microsystem i Innokrea.

#3

Efekt biznesowy

Stworzona aplikacja serwerowa i dwie aplikacje klienckie w technologiach C++/C#, dzięki zaangażowaniu całego zespołu i przyjętej metodyce prac, spełniły wszystkie oczekiwania klienta.

Wdrożenie u klienta końcowego pozwoliło na uruchomienie systemu kontroli dostępu opartego na biometrycznej analizie twarzy pracowników banku.

„Informatycy z INNOKREA to prawdziwi specjaliści. Potrafią sprawnie zaprogramować każde wymaganie biznesowe, doskonale adresują uwagi klienta i szybko dostarczają usprawnione rozwiązania. Polecamy współpracę z INNOKREA!”
GEORGIS BOGDANIS
Prezes Zarządu,
MICROSYSTEM Sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk