USPRAWNIENIE PROCESU WYPRZEDAŻY ZALEGAJĄCEGO TOWARU W MAGAZYNIE

FEMAX to hurtownia oraz salony z wyposażeniem łazienek, techniką grzewczą i sanitarną – posiada 14 placówek sprzedaży i zatrudnia ponad 140 pracowników.

Logo Femax Sp. z o.o. Sp.K.

WYZWANIE

W sprzedaży hurtowej częstym wyzwaniem są produkty z końcówek serii i wycofane z oferty producenta. Taki towar, który zalega w magazynach, jest w pełni sprawny i wartościowy. Generuje jednak w firmie dodatkowe koszty magazynowania czy utylizacji.

ROZWIĄZANIE

W odpowiedzi na potrzeby biznesowe firmy FEMAX wdrożyliśmy dedykowaną platformę aukcyjną KupTam – w ten sposób uzyskano nowy kanał sprzedaży dla klientów biznesowych, za pomocą którego możliwa jest skuteczna wyprzedaż produktów zbędnych, których nie udaje się sprzedać innymi metodami.

EFEKT BIZNESOWY

W ten sposób firma FEMAX osiągnęła znaczące zmniejszenie nakładu kosztów magazynowania i utylizowania zalegającego w magazynach towaru a także zadowolenie Klientów, którzy zyskali możliwość zakupu pełnowartościowych produktów na preferencyjnych warunkach.
Zarówno firma FEMAX, jak i jej Klienci, doceniają KupTam jako rozwiązanie wyróżniające się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie przedmiotów na sprzedaż.

"Opracowany przez INNOKREA sp. z o.o. system aukcyjny wyróżnia się praktycznością oraz dopracowaną funkcjonalnością, umożliwiającą m.in. intuicyjne i proste w obsłudze zakupy oraz łatwe wystawianie nowych przedmiotów na aukcje. Klienci FEMAX Sp. z o.o. Sp.K. pozytywnie zareagowali na nowe narzędzie. Usługi wdrożeniowe i wsparcia świadczone przez INNOKREA sp. z o.o. są wykonywane z ponadprzeciętną jakością, w sposób profesjonalny, staranny i solidny. Terminy reakcji na zgłaszane wnioski są krótkie. "
Krzysztof Dolny
Kierownik projektu wdrożenia platformy Kup Tam, FEMAX Sp. z o.o. Sp. K.

Masz inne wyzwanie? Porozmawiajmy o nim

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk