SYSTEM DO ZARZĄDZANIA
RELACJĄ Z KLIENTEM

Grywit to firma usługowa zajmująca się profesjonalnie wdrażaniem grywalizacji, motywacją, budowaniem zaangażowania i pozytywnych nawyków wśród pracowników różnorodnych firm z pomocą warsztatów oraz narzędzi nowych technologii jak dedykowane aplikacje.

Grywit Logo

WYZWANIE

Firma Grywit zwróciła się do INNOKREA z prośbą o zaprojektowanie i wdrożenia systemu wspierającego sprzedaż oferowanych przez nich produktów i usług.

ROZWIĄZANIE

W ramach współpracy powstało nowoczesne oprogramowanie dla małych i średnich firm wspierające zarządzania sprzedażą (CRM). Lekkie, intuicyjne i przeglądarkowe rozwiązanie pozwala na efektywną pracę sprzedawców w terenie i biurze.
Największym walorem proponowanego rozwiązania jest niezwykła użyteczność (dopasowana na bazie wieloletnich doświadczeń w zarządzaniu sprzedażą) oraz jego dostępność z poziomu przeglądarki internetowej na dowolne urządzenia mobilne i komputery stacjonarne lub laptopy.

EFEKT BIZNESOWY

Grywit wdrożył efektywny proces biznesowy wsparcia sprzedaży i zarządzania relacjami z własnymi klientami.
Firma doceniła nas za stworzenie prostej w obsłudze aplikacji lecz nie pozbawionej wielu funkcjonalności. To co Grywit podkreśla jako plus współpracy z nami to bardzo dobra relacja i wysoki poziom współdziałania dzięki czemu finalny produkt jest tym czego oczekują.

"Bardzo polecamy usługi INNOKREA! Współpraca w projekcie, polegającym na zbudowaniu aplikacji webowej, przebiegała profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Rozwiązanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z usług INNOKREA."
Anna Jankowiak
Właściciel, Grywit

Masz inne wyzwanie? Porozmawiajmy o nim

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia komunikacji drogą elektroniczną.


  Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@innokrea.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Biuro

  ul. Małachowskiego 5

  80-262 Gdańsk

  Siedziba

  ul. Lęborska 3b

  80-386 Gdańsk