Dedykowane aplikacje webowe

Aplikacje webowe na zamówienie

Innokrea specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych (uruchamianych w dowolnych przeglądarkach). Jednym z ciekawszych projektów była współpraca z firmą GrywIT przy zbudowaniu systemu do grywalizacji. Gra demo dostępna jest pod adresem: https://www.grywit.pl/#darmowe-demo-gry

W procesie tworzenia aplikacji dedykowanych pomagamy m.in. optymalizować proces biznesowy, tworzymy propozycje graficzne interfejsu użytkownika oraz dostosowujemy rozwiązanie pod względem optymalnego wykorzystania. Celem tego procesu jest zwiększenie satysfakcji klienta dzięki odpowiedniej funkcjonalności i użyteczności. Nasze rozwiązania mają być jak najłatwiejsze w obsłudze i zapewniające użytkownikowi „przyjemne” wrażenia z pracy z systemem.

Naszym klientom dostarczamy przede wszystkim wartość biznesową, jaką otrzymuje wraz z wdrożonym rozwiązaniem. Wiemy, że technologie nie są tak istotne dopóki cel biznesowy jest osiągany w zakładanym reżimie czasowym i finansowym. Naszym klientom podpowiadamy przy tym, że warto jednak inwestować w technologie relatywnie tanie w utrzymaniu i nie wiążące klienta finansowo (technicznie) z „drogimi dostawcami”. Dlatego najlepiej czujemy się w pracy z takimi technologiami jak JavaScript, jQuery, TypeScript, Angular, AngularJS, React, VueJS, HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap, Material Design, Webpack, Gulp, Django, Python, WordPress, NodeJS, Java, Hibernate, PHP, MongoDB, MySQL, PostgreSQL, RESTful, SOAP, C++/C#, i innymi.

LOKALIZACJA

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS