System do zarządzania sprzedażą małej i średniej firmy

System zarządzania sprzedażą

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnego oprogramowania dla firm. Proponujemy system zarządzania sprzedażą wdrożony m.in. w ramach narzędzi dla przedsiębiorstw ciepłowniczych oraz w indywidualnej wersji dla Klientów. Lekkie, intuicyjne, przeglądarkowe narzędzie dla małych i średnich firm pozwala na efektywną pracę sprzedawców w terenie i biurze.

Dedykowane aplikacje i systemy CRM dla przedsiębiorstwGdańsk

Największym walorem proponowanego rozwiązania jest niezwykła użyteczność (dopasowana na bazie wieloletnich doświadczeń w zarządzaniu sprzedażą) oraz jego dostępność z poziomu przeglądarki internetowej na dowolne urządzenia mobilne i komputery stacjonarne lub laptopy.

Zarządzanie relacjami z klientami

Podstawowe moduły i funkcjonalności systemu CRM:

  • Kartoteka Klienta
  • Działania i Notatki
  • Szanse sprzedaży i ofertowanie
  • Ewidencja umów
  • Zarządzanie danymi osobowymi
  • Raporty

Innokrea – firma tworząca aplikacje optymalizujące procesy biznesowe

Kartoteka Klienta to moduł, który pozwala na dodawanie nowych Klientów do systemu CRM, przeglądanie istniejących czy wyszukiwanie Klientów i obiektów (np. działań lub notatek). Na karcie możliwy jest również podgląd historii wszelkich kontaktów z Klientem.

Innowacyjny system zarządzania sprzedażą

W sekcji „Działań i Notatek” użytkownik ma dostęp do wszystkich działań (np. rozmowy telefoniczne, spotkania) zarejestrowanych dla danego Klienta. Wyświetlane są działania zarówno planowane, jak i zamknięte (wykonane). W zakresie planowanych działań – bezpośrednio z karty możemy zaplanować np. kolejną rozmowę telefoniczną czy spotkanie. W procesie sprzedażowym możliwe jest rejestrowanie w systemie szans sprzedaży tzn. działań handlowych związanych z konkretnym Klientem.

System CRM dla Twojej firmy

Karta „Ewidencji umów” przedstawia zakres informacji, jaki może być przechowywany w systemie CRM w obszarze zawartych umów z Klientami (i aneksów). System pozwala na efektywne zarządzanie danymi osobowymi i przechowywanymi zgodami na przetwarzanie danych osobowych, zgód marketingowych i innych, które są zgodne z najnowszymi wytycznymi RODO. W systemie, ze względu na gromadzenie danych możliwe jest przygotowywanie różnych raportów np. efektywności sprzedaży. Chcesz poznać więcej szczegółów i informacji o platformie – skontaktuj się z pracownikami Innokrea w Gdańsku.

LOKALIZACJA

Innokrea Sp. z o.o.

ul. Lęborska 3b
80-386 Gdańsk

NAPISZ DO NAS

tel.: +48 694 487 332

e-mail: info@innokrea.pl

ZNAJDŹ NAS